Adopcje wirtualne

Przekaż 1% swojej UWAGI.


Adoptuj wirtualnie i daj wiarę w lepsze jutro !!!!


Adopcja wirtualna nie wymaga wielkiego wysiłku. Polega na wirtualnej „opiece” nad wybranym psiakiem, poprzez pomoc w jego utrzymaniu, leczeniu i wyżywieniu. W praktyce polega to na deklaracji comiesięcznych wpłat na rzecz wybranego przez Państwa podopiecznego (w kwestii jej wysokości oraz długości pomocy to Państwo są jedynymi decydentami). PO CO?

Stare, chore, nierasowe. To takim psom najtrudniej znaleźć nowy dom. Zwyczajnie nikt ich nie chce. I choćbyśmy stawali na rzęsach, często rzeczywistość okazuje się brutalna, takiemu psu nie da się znaleźć domu. W Ośrodku mają zapewnione miejsce do końca swoich dni. Będziemy je kochać, opiekować się nimi i pielęgnować jak najlepiej potrafimy. To takie psy w Ośrodku mieszkają latami, wymagają zwiększonej opieki weterynaryjnej, często specjalistycznej karmy, leków, stąd wymagają największych nakładów finansowych. Adopcja wirtualna = comiesięczny datek na rzecz konkretnego psa, stanowi środek do celu – zapewnienie jak najlepszych warunków bytowych.

JAK TO ZROBIĆ?

Technicznie jest to niezwykle proste. Wybieracie Państwo pieska, któremu decydujecie się pomóć (album „Adopcje Wirtualne”), kontaktujecie się z Nami, rozmawiamy o aktualnych potrzebach danego psa, ustalamy szczegóły i działamy! :)

CO W ZAMIAN?

Musicie sobie Państwo zdawać sprawę, iż adopcja wirtualna jest formą wolontariatu. W zamian za pomoc otrzymuejcie Państwo dozgonną wdzięczność zarówno naszą jak i naszego/Waszego podopiecznego.

Oczywiście macie Państwo możliwość uczestniczyć w życiu tego psa, zarówno wirtualnie jak i realnie (osoby, które zdecydują się wirtualnie adoptować naszych podopiecznych serdecznie zapraszamy do Ośrodka na spacer ze „swoim” pupilem).

Adopcja wirtualna to forma pomocy nie wymagająca nawet wstania z fotela. Otwórz serce, pomóż!
 

Kontakt w sprawie adopcji wirtualnych


Ewa Staszkiewicz
e-mail: ewa.staszkiewicz@matuzalki.pl
Tel: +48 519 499 344

Nr konta: 57 1050 1575 1000 0090 3092 7736, z dopiskiem: imię podopiecznego/adopcja wirtualna
 

Maciek                            

kliknij zdjęcie !!!
 
 

Bronek

kliknij zdjęcie

 

Misio

kliknij zdjęcie
 


Albercik


Sylwuś

 

Jeżyk


Donek

Jesteśmy  Fundacją   NON-PROFIT
Wesprzyj Nasze Zwierzęta !!!

 ING BANK ŚLĄSKI

PL 57 1050 1575 1000 0090 3092 7736

Kod SWIFT: INGBPLPW
Copyright ©2016 Fundacja Pomocy Zwierzętom MATUZALKI, All Rights Reserved.